Reis in het kort
De Abruzzen in Italië zijn een weinig bekende bestemming. Sinds enkele jaren geniet deze locatie iets meer bekendheid door het prachtige werk van natuurfotograaf Bruno D’Amicis. Vooral zijn beren- en wolvenfoto’s zijn indrukwekkend om te zien. Tijdens deze reis werken we nauw samen met de lokale vrienden van Bruno. Samen met hen gaan we op zoek naar wolven, in the middle of nowhere!
Op een steenworp van Rome liggen de Abruzzen. Een desolate bergketen met authentieke extensieve landbouw rond verlaten dorpjes. Deze regio is één van de speerpunten van Rewilding Europe, een conservation project wat zich richt op streken waar de wilde natuur nog zijn gang kan gaan. Waar beren en wolven een nieuwe kans krijgen!
Deze reis voeren wij uit in samenwerking met onze Belgische partner Starling Travel.
Dagbeschrijvingen
- Dag 1
Brussel/Amsterdam naar Rome - Pescasseroli
- Dag 2-4
Bossen en rotspartijen
- Dag 5-7
Rewilding Europe en wolven in de nacht
- Dag 8
Rome naar Brussel/Amsterdam
Vandaag reizen we naar het hart van Italië, op steenworp afstand van Rome waar wij gedurende deze reis zullen verblijven.
Tijdens de eerste dagen maken we kennis met de regio. We gaan wandelen in het oudste park van Italië en genieten van indrukwekkende bossen. Tijdens de zoektochten naar beren en wolven focussen we ons op de rotspartijen.
Tijdens deze dagen bezoeken we diverse locaties die onderdeel uitmaken van de projecten van Rewilding Europe. Hier staan onder andere kalkrotsen centraal en maken we kans op de Steenarend, gemzen, gieren en hopelijk ook de zeer gewilde wolven.
Na wat hopelijk een geweldige week is geweest met veel nieuwe waarnemingen en ontdekkingen is vandaag alweer de dag aangebroken om huiswaarts te keren. Graag tot ziens op één van onze andere reizen.
Italië - Wolven en beren in de Abruzzen
8 dagen | 30 september 2023 - 7 oktober 2023
Inclusief
- Alle overnachtingen
- Alle maaltijden en drinkwater
- Vervoer ter plaatse
- Enthousiaste reisbegeleiding door gespecialiseerde gids
Exclusief
- Klantbijdrage garantiefonds GGTO - €9,- p.p.
- Vluchten van en naar Rome en luchthavenbelasting
- Toeslag gebruik éénpersoonskamer € 265,-
- Uitgaven van persoonlijke aard
- Boekingskosten €25,00 per boeking
- Reis- en annuleringsverzekering
Praktische informatie
Accommodatie en transport
Alle overnachtingen zullen we verblijven in accommodaties van goede kwaliteit. We logeren in lokale gasthuizen en hotels, elk met hun eigen karakter. We maken met elkaar kennis met het echte Italië.
We verplaatsen ons tijdens deze reis met een minibus over de over het algemeen goede wegen. We reizen met 5 tot 7 deelnemers en 1 chauffeur per minibus.
Vluchten zijn bij deze reis niet inbegrepen in de reissom. Wanneer de reis het minimum aantal deelnemers heeft en gegarandeerd doorgaat kunnen wij u een voorstel doen om de vluchten voor u te reserveren. U kunt deze ook zelf boeken.
Klimaat en kledij
In deze periode van het jaar kunnen we genieten van de nazomer. Maar, zeker op de hoogste locaties, kan het bewolkt en regenachtig zijn. Zelfs kou en sneeuw kunnen tijdens deze periode voorkomen.
Houd u hier rekening mee tijdens het inpakken. Kleding voor uiteenlopende omstandigheden en situaties zijn aan te raden. Denkt u hierbij aan het dragen van laagjes.
Verder adviseren wij u zeker stevige en comfortabele wandelschoenen mee te nemen/te dragen.
Fotografie
Tijdens deze reis zijn er zeker goede mogelijkheden voor fotografie. Uw reisbegeleider, Mark, heeft goede kennis van fotografie en kan u hier zeker in adviseren.
Vanaf € 1.995 per persoon
Boek deze reisWaarom Inezia Tours?
Vogelreizen, natuurreizen, fotografiereizen en poolreizen. Dat is wat Inezia Tours al jaren met veel plezier verzorgt naar alle zeven continenten van de wereld. Met groepsreizen, maar ook met op maat gemaakte reizen en expeditiecruises. Wat al deze reizen gemeen hebben is dat we ons hart in onze reizen leggen, niet alleen bij het uitzétten van onze reizen, maar ook bij het uitvóeren van onze reizen. Wij richten ons op het echte ontdekken, dus geen gehaast en gejaag, maar tijd voor de vogels, de natuur, de fotografie en elkaar.
Wat wij willen, zijn mooie en verantwoorde reizen en fijn contact met onze klanten. Kwaliteit boven kwantiteit. Bij ons heeft u altijd persoonlijk contact met iemand die u kent, we zijn een klein team en leren u graag kennen! Ook de begeleiding van onze reizen is persoonlijk en deskundig. We zoeken namelijk diezelfde instelling en passie in onze reisbegeleiders en onze lokale partners.
Door bewust “klein” te blijven kunnen we de kwaliteit leveren die we belangrijk vinden.
Vele klanten hebben de weg naar Inezia Tours al gevonden en zijn niet meer weggegaan. Het percentage terugkerende klanten is ruim 90% bij Inezia Tours. Dat is het grootste compliment wat wij kunnen krijgen!
Bent u ook nieuwsgierig geworden? Laat u inspireren door onze website met reisinspiraties, op een beurs of tijdens één van de lezingen over onze reizen.
Atlantic Odyssey 2018
Inezia Tours

Je hebt reizen en je hebt reizen. Je kunt met de boot van De...
Blog bekijkenBlog Ortelius 2-13 juni 2022 - North Atlantic Odyssey
Pieter de Vries

Op dit blog houden wij u graag op de hoogte van de reis Nort...
Blog bekijkenNorth Atlantic Odyssey 2013
Inezia Tours
 Alice Boerrigter.jpg)
Van Zeeland naar Spitsbergen. Via Aberdeen, Fair Isle, Mousa...
Blog bekijkenNorth Atlantic Odyssey 2014
Inezia Tours
 Inezia Tours.jpg)
Dit jaar vertrekken we begin juni vanuit Hansweert in Zeelan...
Blog bekijken